مشخصات کلیدی گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ برای بازار جهانی فاش شد

مشخصات کلیدی گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ برای بازار جهانی فاش شد

مشخصات کلیدی گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ برای بازار جهانی فاش شد :گوشی‌های هوشمند سری ردمی نوت ۱۱ شامل دستگاه ردمی نوت ۱۱ ۴G، ردمی نوت ۱۱ ۵G، ردمی نوت ۱۱ پرو و ردمی نوت ۱۱ پرو پلاس ۵G در بازار چین به فروش می‌رسند، اما شیائومی در حال کار روی نسخه جهانی این محصولات است. حالا مشخصات کلیدی گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ برای بازار جهانی افشا شده‌ است.

گفتنی است ردمی نوت ۱۱ ۵G در هند با نام ردمی نوت ۱۱T 5G و در بازارهای جهانی با نام پوکو M4  پرو ۵G عرضه می‌شود. با توجه به اطلاعات جدید به اشتراک گذاشته شده توسط وب‌سایت Xiaomiui.net، ظاهرا این شرکت روی چند مدل جدید نوت ۱۱ برای عرضه در بازارهای جهانی کار می‌کند.

براساس گزارش جدید منتشر شده در این وب‌سایت، چهار گوشی هوشمند از سری نوت ۱۱ در دست تولید هستند که دو مدل از آنها احتمالا با تراشه کوالکام و دو مدل دیگر با تراشه مدیاتک عرضه می‌شوند.

ردمی نوت ۱۱T پرو یا پوکو M4

این دستگاه با اسم رمز Veux با شماره مدل‌های سری K6S مانند ۲۲۰۱۱۱۶SC ،۲۲۰۱۱۱۶SR 2201116SI و ۲۲۰۱۱۱۶SG برای بازارهایی مانند چین، ژاپن، هند و بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود این گوشی هوشمند با دو دوربین در مناطق مختلف وارد بازار شود. ردمی نوت ۱۱T پرو با بهره‌مندی از چیپست کوالکام، احتمالا مجهز به دوربین ۶۴ مگاپیکسلی سامسونگ GW3 یا ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ HM2 در کنار دوربین ۸ مگاپیکسلی سونی IMX355 فوق عریض و دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی اومنی ویژن OV02A عرضه خواهد شد.

انتظار می‌رود شماره مدل‌های K6P از جمله ۲۲۰۱۱۱۶PI و ۲۲۰۱۱۱۶PG تحت برند پوکو در بازارهایی مانند هند و بازارهای جهانی عرضه شوند. این دستگاه‌ها از نظر مشخصات مشابه ردمی نوت ۱۱T پرو هستند و احتمالا با نام پوکو M4 در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

مشخصات کلیدی گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ برای بازار جهانی فاش شد
مشخصات کلیدی گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ برای بازار جهانی فاش شد

ردمی نوت ۱۱S

این دستگاه با اسم رمز Viva/Vida با شماره مدل‌های K6T 2201116TI و ۲۲۰۱۱۱۶TG و مجهز به تراشه مدیاتک راهی بازارهای هند و بازارهای جهانی می‌شود. احتمالا این گوشی هوشمند از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ HM2، دوربین ۸ مگاپیکسلی سونی IMX355 فوق عریض و دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی OV2A OmniVision بهره خواهد برد. هنوز مشخص نیست این گوشی هوشمند از شبکه ۵G پشتیبانی خواهد کرد یا ۴G.

دستگاه دیگری با اسم رمز Miel دارای شماره مدل K7S 2201117SI است که انتظار می‌رود با نمایشگر ۹۰ هرتزی، تراشه مدیاتک و دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی OmniVision OV6480، دوربین ۸ مگاپیکسلی سونی IMX355 فوق عریض و ۲ مگاپیکسلی OV2A macromrom وارد بازار هند می‌شود. نسخه پرو این دستگاه با اسم رمز Miel_pro از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ HM2 بهره می‌برد.

اسم رمز دستگاه بعدی Fleur و شماره مدل آن ۲۲۰۱۱۱۷PG (K7P) است.

ردمی نوت ۱۱ پرو

این دستگاه با نام رمز Spes دارای شماره مدل‌های سری K7T مانند ۲۲۰۱۱۱۷TY ،۲۲۰۱۱۱۷TL 2201117T و ۲۲۰۱۱۱۷TG است. ردمی نوت ۱۱ پرو در چین از تراشه دیمنسیتی ۹۲۰  بهره می‌برد، با این حال انتظار می‌رود مدل K7T با تراشه اسنپدراگون وارد بازار جهانی شود.

نسخه‌ای از این گوشی با اسم رمز Spesn با پشتیبانی از NFC نیز عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود این دستگاه با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی JN1 سامسونگ، دوربین ۸ مگاپیکسلی سونی IMX355 فوق عریض و دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی OV2A OmniVision وارد بازار شود.

پارسینه وب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.