اپل به‌دنبال افزایش بی‌سابقه تیراژ تولید آیفون 13؛ پیش‌بینی کوپرتینویی‌ها درست از آب درمی‌آید؟

اپل به‌دنبال افزایش بی‌سابقه تیراژ تولید آیفون 13؛ پیش‌بینی کوپرتینویی‌ها درست از آب درمی‌آید؟

اپل به‌دنبال افزایش بی‌سابقه تیراژ تولید آیفون 13؛ پیش‌بینی کوپرتینویی‌ها درست از آب درمی‌آید؟

انتظار می‌رود کمتر از دو ماه دیگر گوشی‌های سری آیفون ۱۳ معرفی شوند و حالا اپل از تامین‌کنندگان خود خواسته که تولید این گوشی‌ها را به طور قابل توجهی افزایش دهند. بر اساس گزارشات اپل می‌خواهد تا پایان سال ۲۰۲۱ حدود ۹۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۳ تولید شود.

این در حالی است که معمولاً در سال‌های گذشته اپل در این محدوده‌ زمانی حدود ۷۵ میلیون دستگاه آیفون تولید می‌کند ولی کوپرتینویی‌ها امسال قصد دارند تولید این سری از گوشی‌ها را تا ۲۰ درصد افزایش دهند.

منابع آگاه ادعا کرده‌اند که ظاهراً اپل بر این باور است که با افزایش واکسیناسیون کرونا در سرتاسر جهان احتمالاً فروش نسل جدید آیفون بیشتر از گذشته بوده و از طرفی این گوشی‌ها دومین نسل آیفون هستند که از اینترنت ۵G پشتیبانی می‌کنند و همین موضوع ممکن است افراد بیشتری را برای ارتقای آیفون‌های خود مجاب کند.

انتظار می‌رود کمتر از دو ماه دیگر گوشی‌های سری آیفون ۱۳ معرفی شوند و حالا اپل از تامین‌کنندگان خود خواسته که تولید این گوشی‌ها را به طور قابل توجهی افزایش دهند. بر اساس گزارشات اپل می‌خواهد تا پایان سال ۲۰۲۱ حدود ۹۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۳ تولید شود. این در حالی است که معمولاً در سال‌های گذشته اپل در این محدوده‌ زمانی حدود ۷۵ میلیون دستگاه آیفون تولید می‌کند ولی کوپرتینویی‌ها امسال قصد دارند تولید این سری از گوشی‌ها را تا ۲۰ درصد افزایش دهند. منابع آگاه ادعا کرده‌اند که ظاهراً اپل بر این باور است که با افزایش واکسیناسیون کرونا در سرتاسر جهان احتمالاً فروش نسل جدید آیفون بیشتر از گذشته بوده و از طرفی این گوشی‌ها دومین نسل آیفون هستند که از اینترنت ۵G پشتیبانی می‌کنند و همین موضوع ممکن است افراد بیشتری را برای ارتقای آیفون‌های خود مجاب کند. طی ماه‌های گذشته قابلیت‌های مختلفی از این گوشی‌ها به بیرون درز کرده و حالا در این گزارش بار دیگر مهر تاییدی بر این گزارش‌ها بوده است. به عنوان مثال گزارش شده سری آیفون ۱۳ همانند نسل قبلی در ۴ مدل راهی بازار شده و نمایشگرهای این گوشی‌ها بین ۵.۴ تا ۶.۷ اینچ است. در ادامه این گزارش آمده که حداقل یکی از مدل‌های آیفون 13 از نمایشگر LTPO بهره‌مند شده است. ناگفته نماند نمایشگرهای LTPO از نوع نمایشگرهایی با نرخ تازه‌سازی متغیر هستند. علاوه بر این گفته می‌شود مدل‌های پرو آیفون ۱۳ برای اولین بار همراه با نمایشگر ۱۲۰ هرتز راهی بازار می‌شوند.
اپل به‌ دنبال افزایش بی‌سابقه تیراژ تولید آیفون 13

اپل به‌ دنبال افزایش بی‌سابقه تیراژ تولید آیفون 13

طی ماه‌های گذشته قابلیت‌های مختلفی از این گوشی‌ها به بیرون درز کرده و حالا در این گزارش بار دیگر مهر تاییدی بر این گزارش‌ها بوده است. به عنوان مثال گزارش شده سری آیفون ۱۳ همانند نسل قبلی در ۴ مدل راهی بازار شده و نمایشگرهای این گوشی‌ها بین ۵.۴ تا ۶.۷ اینچ است.

در ادامه این گزارش آمده که حداقل یکی از مدل‌های آیفون 13 از نمایشگر LTPO بهره‌مند شده است. ناگفته نماند نمایشگرهای LTPO از نوع نمایشگرهایی با نرخ تازه‌سازی متغیر هستند. علاوه بر این گفته می‌شود مدل‌های پرو آیفون ۱۳ برای اولین بار همراه با نمایشگر ۱۲۰ هرتز راهی بازار می‌شوند.

جهت خرید و مشاهده سای مدل های موبایل آیفون کلیک کنید

پویش کالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *