اوبر و توییتر مهندسان خود را به مک بوک پرو M1 مکس مجهز می‌کنند

اوبر و توییتر مهندسان خود را به مک بوک پرو M1 مکس مجهز می‌کنند

برخی شرکت‌ها از جمله اوبر و توییتر، مهندسان و برنامه‌نویسان خود را به آخرین نسخه مک بوک پرو M1 مکس مجهز می‌کنند تا بتوانند به دلیل عملکرد قدرتمندی که چنین دستگاه‌هایی دارند، انجام کارها را تا حد امکان سرعت ببخشند.

برای مثال گفته می‌شود اوبر مدل‌های ۱۶ اینچی مک‌بوک پرو با تراشه‌های M1 مکس و ۶۴ گیگابایت رم را به همه مهندسان خود می‌دهد. توییتر نیز مهندسان بخش iOS و اندروید خود را به آخرین نسخه مک بوک پرو مجهر می‌کند. گفته می‌شود اوبر قصد دارد در اختیار نیروهایی که به تازگی استخدام می‌شوند نیز چنین سیستم‌هایی را قرار می‌دهد.

پیشتر نیز گفته شده بود که شاپیفای سیستم‌های مهندسان خود را به همین شکل ارتقا می‌دهد تا آنها بتوانند با کارایی بالاتری کار را پیش ببرند. این شرکت‌ها در تلاشند تا با چنین رویکردی بتوانند شرایط کار را برای نیروهای کاری متخصص خود بهینه‌سازی کنند.

اوبر و توییتر مهندسان خود را به مک بوک پرو M1 مکس مجهز می‌کنند

معمولا وقتی سخت افزار جدیدی وارد بازار می‌شود، شرکت‌های حوزه فناوری همه چیز را با دقت مورد بررسی قرار می‌دهند و اگر به این نتیجه برسند که سرمایه‌گذاری و خرید سخت افزار جدید ارزشمند است، چنین کاری را کلید می‌‌زنند و به سخت افزار جدید مجهز می‌شوند.

دستگاهی ۴۰۰۰ دلاری و بالارده بازار با سخت افزار قدرتمند اگر بتواند به کارایی نیروهای متخصص کمک کند، خرید آن در دستور کار شرکت‌ها قرار می‌گیرد. اوبر و توییتر و بقیه شرکت‌ها نیز به همین روش در مورد خرید مک بوک پرو M1 مکس تصمیم‌گیری کرده‌اند.

اپل محصولات جدید خود را در رویداد Unleashed معرفی کرد. از آن زمان برخی شرکت‌های فعال در حوزه فناوری در حال ارتقای سیستم‌های خود هستند.

پارسینه وب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.